O nás

V areálu je k dispozici 7 antukových kurtů, klubovna, šatny, sprchy a wc.

Něco málo z historie: 

Historie Tenisového klubu Dubí sahá až do roku 1973, kdy se skupina tenisových nadšenců rozhodla založit klub a propagovat tenisový sport ve své městské části Dubí. Původně klub byl založen malou skupinou hráčů, kteří hráli na dvou vybudovaných tenisových kurtech ve sportovním areálu RH Dubí. Postupem času se však zájem o tenis v Dubí rozrůstal, a tak bylo zapotřebí vytvořit oficiální organizaci a vybudovat nový tenisový areál.
 

V roce 1976 započala výstavba nového tenisového areálu na přilehlých pozemkách nad RH Dubí .Bylo vybudováno 5 tenisových dvorců a tím byl Tenisový klub Dubí oficiálně zaregistrován. Získal své první vedení. S rostoucím zájmem o tenis se počet členů klubu neustále zvyšoval.
 

Během 80 a 90 let klub zažíval období rozkvětu.V průběhu let klub vychoval několik talentovaných tenisových hráčů , kteří se prosadili na regionálních a národních soutěží. Tenisový klub RH Dubí se stal střediskem pro rozvoj tenisu v regionu. V roce 1991 se klub přejmenoval na TK Dubí . Díky podpoře města Dubí a sponzorům klub investoval do modernizace a zázemí budovy. Byly postaveny další tenisové kurty na tréninky a klub pořádal pravidelné tenisové turnaje, které přitahovaly hráče z celého regionu.